borsaistanbul

kıymetli madenler

FAALİYETLERİMİZ

Kıymetli madenler/ürünler

Uluslar arası sertifikalı külçe altın

Granür Gümüş

Platin

Poladium

Standart dışı altın, gümüş, platin

İthalat

İstanbul Altın Borsasının üyesi olan GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş. olarak; her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kıymetli maden ithalatına yetkilidir.

İhracat

GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş. , her türlü kıymetli maden, uluslararası sertifikalı, sigorta ve uluslar arası taşıyıcı kurumlar vasıtası ile ihraç edilir.

ithalat, ihracat
altın borsası aracılık

Aracılık

GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş. , İstanbul Altın Borsasında ve borsa dışında ve aynı zamanda işbirliği yaptığı uluslararası brokerler vasıtası ile her türlü alım-satımı, kendi adına veya 3.şahıslara aracılık yaparak gerçekleştirebileceği gibi, kıymetli madenlere dayalı sermaye piyasası enstrümanlarının alım-satım’ına da aracılık edebilir.

Madencilik

GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş. , maden sahalarına yurtiçi ve yurtdışında alım-satımında, maden şirketlerinin alım satımında veya devrinde aracılık yapabileceği gibi, maden sahalarının kıymetini tespitte, yatırım yapacak olanların fizibilitelerinde, üstün tecrübe ve bilgisini ( KNOW-HOW) piyasasının hizmetine sunar.

Güvenli Taşımacılık

GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş. olarak, sahip olduğu zırhlı taşıma araçları ve güvenlik kadrosu ile her türlü kıymetli maden, kağıt vs. gibi taşıma hizmetlerini verebilir.

maden alım-satım