borsaistanbul

gram kıymetli madenler dış ticaret a.ş.

HAKKIMIZDA

GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş.

Kapalıçarşı piyasasında 20 yılı aşkın tecrübesinin vermiş olduğu bilgi birikim doğrultusunda YUNUS BİLİZ tarafından kurulmuştur. Faaliyet alanlarımızın içerisinde T.C Hazine Müsteşarlığının ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun vermiş oldukları izin ve yetki çerçevesinde altın alım - satımının yanı sıra kıymetli maden ticareti konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmamız Borsa İstanbul üyesi olup, yılların deneyimini, profesyonel kadrosu ve ticari anlayışı ile birleştirerek; siz değerli müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

YETKİLİ KURUMLARLA UYUM

GRAM KIYMETLİ MADENLER DIŞ TİCARET A.Ş. olarak; firmamız nezdinde yapılan ticaret işlemlerinde T.C Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) kanun ve hükümlülüklerine uymak ve uygulamak amacıyla işlem yapılmadan önce, işlem yapanların kimliklerini tespit etmek zorundadır. Şirketimiz yetkili kurumlarla ( T.C Maliye Bakanlığı, T.C Hazine Müsteşarlığı, T.C Merkez Bankası, Türkiye İstatistik Kurumu ve T.C Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu) devamlı bilgi değişiminde bulunmaktadır.